I'm a title
I'm a title

I'm a description. Click to edit me

I'm a title
I'm a title

I'm a description. Click to edit me

I'm a title
I'm a title

I'm a description. Click to edit me

1/2

Навіщо потрібен логопед?

          І справді, хто ж такі логопеди і найголовніше, чим вони займаються?Багато хто вважає, що логопеди - це ті, хто «вчить правильно говорити букву Р». Звичайно, частково ці люди мають рацію, але це далеко не все, чим займається логопед. 
          Так, ми вчимо правильно вимовляти звуки (і не тільки Р), але разом з цим ми розвиваємо зв'язне мовлення, дрібну моторику, вчимо правильно узагальнювати предмети, розрізняти на слух різні звуки ... 
          Можливо, ви запитаєте: а навіщо це потрібно? Але ж кожна матуся і кожен татко хоче, щоб його малюк був найкращим і, звичайно ж, добре вчився в школі. І якщо логопед вчасно не подолає всі труднощі, що виникли в дитячому садку, ці труднощі будуть виникати і під час навчання в школі.. 

  • Не вміє красиво і правильно розповідати - важко буде вчити історію, географію, словом всі ті науки, які вимагають переказу. 

  • Не вміє розрізняти на слух звуки - виникнуть труднощі з українською мовою, буде плутати букви на листі, складно буде навчитися читати. 

  • Не розвинені пальчики - важко буде взагалі навчитися писати. 

  • Не вміє узагальнювати - виникнуть проблеми з мисленням, а значить і з математикою. 

          І, звичайно, якщо дитина не буде вимовляти всі звуки нашої рідної мови, у неї неминуче виникнуть проблеми в спілкуванні, виникнуть комплекси, які завадять їй повною мірою розкрити свої природні здібності та інтелектуальні можливості. 
          Таким чином, завдання логопеда - допомогти дитині вчасно подолати всі виникаючі труднощі. 

          І наостанок, маленька жартівлива ілюстрація. 
                        У Олесика завжди з літерою «ЕР» була біда 
                                Скаже «РАК» - виходить «ЛАК». 
                             Замість «ЛАМА» - виходить «РАМА». 
          Так от, щоб у вашої дитини не було такої біди або будь-який іншої, пов'язаної з мовленням і потрібен логопед. Ми обов'язково вам допоможемо! І пам'ятайте, що дитинство - це етап підготовки до майбутнього життя.

 

 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Логопед і Я